איך אפשר להשיג צילומי אוויר

איך אפשר להשיג צילומי אוויר

  • צילום אוויר - הדמיות חוץ

הזמנת צילומי אוויר מקצועיים

בעשור האחרון יותר ויותר גורמים מגלים את היתרונות והאפשרויות הקיימות בצילומי אוויר. אז אם גם אתם רוצים צילומי אוויר עבור נכס נדל”ן, מחקר אקדמי, סרטון תדמית, אירוע פרטי וכדומה, אבל לא יודעים איך להשיג צילומי אוויר, כדאי לכם ליצור קשר עם חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ. מדובר בחברה מוערכת ומובילה שמספקת פתרונות מקצועיים ומתקדמים לכל סוגי צילומי האוויר הנדרשים, מכל סוג ובכל רמת מורכבות.

 

חברה מקצועית לצילומי אוויר

אנו מספקים צילומי אוויר מקצועיים עם ציוד מתקדם, צוות מיומן ובעזרת כלי טיס שונים בשילוב של תחנות קרקעיות, ועם אפשרות לבחון ולשנות את הצילומים בזמן אמת. שירותי החברה מספקים מענה איכותי, מתקדם ומדויק לקשת רחבה של צורכי מגזרים וענפי משק, לרבות ענף הנדל”ן, ענפי מדיה ותקשורת, חקלאות, אקדמיה, רשויות מקומיות, לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ועוד. כל זאת מוצע בהתאמה אישית מלאה לכל לקוח והזמנת עבודה, ובאווירה משפחתית ונעימה.

 

צילומי אוויר עם כלי טיס שונים

יש לנו את הכלים, הניסיון והידע כדי לספק צילומי אוויר עם כלי טיס שונים הכוללים:

  • צילומים מרחפן- מכונה מזל”ט רב להב. ברשותנו רחפנים מקצועיים שמשמשים עבור מגוון צרכי צילום שונים.
  • צילומים ממזל”ט- אנו מחזיקים גם במזל”טים, מטוס זעיר ללא טייס. מדובר בכלי טיס מתקדם ביותר בעל יכולות טיסה ותמרון מרשימים וזמן טיסה ממושך במיוחד, עימו ניתן להגיע למקומות מרחוקים, לתפוס בעין המצלמה שטחים נרחבים ולצלם גם בעזרת מצלמות מיוחדות כמו מצלמת זום או מצלמה תרמית.
  • צילומים ממסוקי- שירותי צילום אווירי ייחודיים המבוצעים בערת ציוד ייצוב מצלמות בכלי הטיס. הצילומים ממסוק מתאימים להפקות הנדרשות בסריקת שטחים רחבים או לצילומים מנקודת מבט של ציפור מעופפת.
  • צילום מבלון רחף- אנו מבצעים גם צילומי אוויר מבלוני רחף, מעוגנים לקרקע, מעולים לצילומים סטטיים במיקומים מיוחדים, עם יכולת צילום ממושכת ועם שידור של הצילומים בזמן אמת. בנוסף, בלונים אלו הינם בטוחים עבור צילומים של אירועים פרטיים, ציבוריים או עסקיים.

 

הזמנת צילומי אוויר

להזמנת צילומי אוויר מקצועיים מכלי טיס שונים, לעוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ בטלפון 077-3459805 או במיילinfo@laviuav.com  .

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: