השכנים נלחצים במגדל yoo

השכנים נלחצים במגדל yoo

  • צילום אווירי מגדלי yoo

“רגעי אימה עברו על הדיירים היוקרתיים במגדל היוקרתי שבצפון תל אביב. הם נתקלו ביבחוש אלקטרוני שטיפס לו מעלה, מעלה. עולה כל הדרך מעלה אל ראש מגדל yoo ” חגית ברונסקי, לביא תצלומי אוויר בע"מלילה כלכלי.

הבינו לכם כתבה מערוץ עשר שעוסקת בתחום שלנו – תצלומי אוויר. אז קודם כל, ליבחוש האלקטרוני שאתם רואים בכתבה קוראים רחפן. הוא מצוייד בג’יירוסקופ שמייצב אותו ובמצלמת וידאו/סטילס. שני אנשים מתפעלים אותו. אחד מטיס אותו והשני שולט במצלמה שנעה באופן חופשי לכל הכיוונים בלי קשר לכיוון הטיסה.

מה הרחפן הזה עושה במגדלי yoo ? תצלומי אוויר הם חלק ממערכת השיווק של מיזמים נדלניים, בעיקר מיזמים של מגדלי יוקרה בהם לנוף יש חשיבות מכרעת לגבי רכישת הדירה. קבלנים וחברות בנייה רבות משתמשות בתצלומי אוויר לצורך הדמיית פנים וחוץ. כך, כאשר מציגים ללקוח את הדירה שהוא מתכוון לרכוש הוא יכול גם לראות את הנוף המשתקף בחוץ וגם את הבניין שנבנה בתוך הסביבה הטבעית שלו.

במקרה הנ”ל, הקבלן היה יצירתי יותר והזמין תצלומי אוויר על מנת להראות ללקוחות הפוטנציאלים שלו שהנוף הנשקף מהמגדלים בדרום העיר, בשכונת התקווה, לא נופל באיכותו מהנוף הנשקף ממגדלי yoo היוקרתיים. אז קודם כל שאפו ליצרתיות של הקבלן שבונה את מגדלי דואק של חברת דונה.

השכנים במגדל yoo קצת נלחצו באותו הבוקר וכמובן שלא אהבו את החדירה לפרטיות לכאורה, אבל הרחפן טיפס לראש המגדל כדי לבצע תצלומי אוויר הנשקפים מהקומות העליונות של המגדל היוקרתי.

תצלומי אוויר הפכו להיות שירות די פופולרי בשנים האחרונות ויש המזמינים צילומי וידאו מהאוויר להפקת סרטי תדמית, תיעוד של פרוייקטים, סיורים וירטואליים באתרי תיירות מבלי לצאת מכיסא המחשב ועוד.

יש כלי טייס שונים שאיתם ניתן לצלם תצלומי אוויר ועל כך אתם מוזמנים לקרוא באתר שלנו.

אתם מוזמנים להינות מהכתבה בעמוד הפייסבוק שלנו – לחץ כאן

עוד מהפרויקטים שלנו: