מיפוי אווירי

המשמעות של מיפוי אווירי אורתופוטו

חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ, המובילה בענף בישראל, מספקת שירותי צילום לצרכים מקצועיים שונים. בין היתר החברה מספקת מיפוי אוויר אורתופוטו שמבוצע בעזרת ציוד וכלי טיס מתאימים לרבות מסוקים ורחפנים. העבודות מבוצעות באיכות, רזולוציה ודיוק גבוהים ביותר עבור מגוון צורכי מיפוי בסוגים שונים של שטחים, לרבות שטחים גדולים וקטנים, שטחים בצורות מיוחדות ועוד.

 

מה זה אורתופוטו

לא אחת יש בצילומי אוויר עיוותים בגין שינויים במהירויות טיסה, תנועת כלי הטיס בצירים שונים, וכן עיוות קנה מידה עקב המרחק הגדול של האובייקט המצולם. בעיות אלו ניתן לפתור על ידי הליך אורתופוטו שמיישר את התצלום, מסיר עיוותים ובכך הופך אותו למפה עם קנה מידה שווה בשני ציריה. הליך זה מתקבל על ידי זיהוי נקודות ציון זהות במפה ובצילום, ופעולות ממוחשבות מקצועיות המדמות מתיחה של הצילום על גבי מפה באופן שתואם במדויק מיקומים שונים.

 

רמה גבוהה ביותר של דיוק

היכולת של חברתנו לספק שירותי מיפוי אווירי ואורתופוטו ברמת דיוק ואיכות גבוהה ביותר נובעת ממספר גורמים. קודם כל אנו עושים שימוש בציוד צילום מקצועי מתקדם המיוצב לכלי הטיס, לצד מערכת פיקוח ובקרה דיגיטלית שבודקת את גובה ומהירות הטיסה. כמו כן הצילומים מעובדים בעזרת תוכנות ייעודיות מתקדמות. בנוסף, כל העבודות מבוצעות על ידי צוות מיומן ואחראי, השואף לספק תוצאות מיפוי אווירי אופטימאליות. שילוב נתונים אלו מבטיח קבלת צילומים ברמת דיוק ורזולוציה גבוהה ביותר, שיכולה להיות אף פחות מס”מ אחד לפיקסל. את תוצר הסופי אנו מספקים כקובץ ממוחשב וכמוצר מודפס.

 

מיפי אווירי בעזרת רחפן

לא אחת אנו נעזרים ברחפן מקצועי ומתקדם עבור עבודות מיפוי אוויר. בעזרת כלי טיס שנשלט מרחוק ניתן להגיע לרמות גבוהות של רזולוציה נתמכת ברשת GIS. כמו כן שימוש ברחפן מעולה עבור מיפוי אווירי של שטחים קטנים כמו שכונה או רחובות. השירות מתאים לאיתור של חריגות בניה, ככלי בטחוני, כמפות גבהים למודלים תלת ממדיים, ועוד.

 

שירותי מיפוי אווירי אורתופוטו

לשירותי מיפוי אווירי אורתופוטו, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ בטלפון 077-3459805 או במיילinfo@laviuav.com  .

 

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: