לביא תצלומי אוויר – הצוות

נתחיל מההתחלה

בראש חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ מכהן לביא אמיתי המייסד ושאר חברי הצוות העובדים בשיתוף פעולה עם החברה. כשהקמנו ובנינו את החברה עמד לנגד עינינו חזון שבו החברה שלנו תהיה חברה מובילה בשוק מצד אחד ומצד שני חברה בה נשלב גם גוון אישי ונוכל להכניס את  האופי הנינוח שלנו בקשר עם הלקוחות ובשירות אותו אנחנו נותנים. אין ספק שהיום חמש שנים לאחר הקמת החברה אנחנו יכולים להגיד לעצמנו – עמדנו ביעדים. אמנם אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל ללא ספק רכשנו טכנולוגיה וכלי טייס המעמידים אותנו בשורה הראשונה של החברות העוסקות בתצלומי אוויר. זה בא לידי ביטוי במגוון השירותים אותו אנחנו מציעים, בכלי הטייס, באיכות העבודות ובלקוחות הרבים והמרוצים שלנו. יחד עם זאת אנחנו שומרים על אופי משפחתי גם בתוך הצוות וגם עם הלקוחות שלנו.

אז, אם אתם מעוניינים לקרוא קצת על לביא תצלומי אוויר בע”מ אתם מוזמנים לבקר ולשוטט באתר על מנת לראות את כל הדברים שאותם ציינו בפסקה הפותחת.

מעבר לבעלים, יש צוות של צלמים, מטיסים ומשרד. גם כאן אנחנו בוחרים בקפידה אנשים שייתנו מענה מקצועי אבל ישלבו תודעת שירות גבוהה מכיוון שזה חלק מהאופי שלהם. אז… זה מתחיל ממאי שמתפעלת את המשרד ונימשך בצוותי המטיסים שמחזיקים בתעודות וגביעים בתחום הטסת כלי טייס שלא מביישים אף ספורטאי אולימפי. את המיומנות של הצלמים ניתן לראות בכל דפי האתר ואת המיומנות של שהמטיסים שלנו ניתן לראות בסרט הוידאו הקצר שנמצא למטה.

logo-small

 

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: