צילום אווירי של בתים

  • לביא תצלומי אוויר - הדמיות חוץ

מהו צילום אווירי של בתים?

כאשר מדברים על צילום אווירי של בתים מתכוונים בעיקר לצילומים הנדרשים על ידי קבלנים ויזמים מענף הנדל”ן, אך גם על לקוחות פרטיים כגון מוכרי נכסים, וכן על חברות וגורמים מוניציפאליים וממשלתיים. אכן, תחת הגדרת תצלומי אוויר של בתים ישנם צרכים ומטרות שונות אשר חברתנו מספקת להם מענה. המענה ניתן באמצעות מגוון כלי טייס בעלי יכולות שונות, צוות מטיסים מיומן ובעל ניסיון רב, וכן ציוד מתקדם ושלל עדשות ומצלמות. על כן, ביכולתנו לספק פתרונות מקיפים ומדויקים לכל צורך ופרויקט, בהתאם לדרישותיו המיוחדות של הלקוח.

 

מה כוללים צילומי אוויר של בתים?

כאמור, צילום אווירי של בתים עשוי להתייחס למטרות שונות. כך לדוגמא, אחד הצרכים הנפוצים הינו תצלומי אוויר של בתים עבור מעקב אחר בנייה של פרויקטי נדל”ן המצויים בשלבים שונים של התקדמות. מדובר בצילומים אשר יכולים להתבצע באופן חד פעמי, מעת לעת או בזמנים רבועים מראש, וזאת על מנת להראות את ההתקדמות בעבודות על הפרויקט. הצילומים עשויים להיות מיועדים לאנשי המקצוע בחברה עצמה או בגורמים אחרים בעלי מעורבות ועניין בפרויקט, למשל לצורך היבטי בטיחות, פיקוח ובקרה. כמו כן, הצילומים עשויים להיות מיועדים עבור קהל הלקוחות הפוטנציאלי, ו/או מי שכבר רכשו דירות בפרויקט במכירה מוקדמת, וניתן לעשות בה שימושים שונים לצרכי שיווק ומכירות.

 

דוגמא בולטת נוספת היא תצלומי אוויר של בתים לצורך יצירת סיור וירטואלי. כאן המטרה היא בעיקר שיווקית כאשר מבצעים צילומים מהאוויר ב- 360 מעלות ולאחר מכן מבצעים עיבוד היוצר חוויה אינטראקטיבית עבור הצופים שיכולים “לשוטט” נכס. למעשה מדובר במקבץ גדול של תמונות אותן מרכיבים ביחד לקבלת צילומים פנוראמיים מפורטים, כך שאפשר להביט בנכס המסוים מכל זווית וכיוון ובדגש כמובן על הצגתו החיובית. יש לציין כי צילומי אוויר עבור הדמיות פנים מחייבים דיוק רב שכן הלקוח הפוטנציאלי צריך לראות בין היתר את הנוף הנשקף מהקומה הרלוונטית עבורו, ולא מקומות אחרות. על כן, בצילומים אלו חברתנו עושה שימוש ברחפן ובמטיס מיומן ביותר, במטרה ליצור את התוצרים המדויקים ביותר שניתן להשיג. יש לציין כי בסיור הוירטואלי המתקבל יש אפשרות לשלב עוד רבדים שונים של מידע קונקרטי ושיווקי, כגון תוספות שלגרפיקה ממוחשבת, קריינות וטקסטים, וכדומה.

 

סוגים נוספים של צילומי אוויר של בתים

מלבד האמור לעיל, צילומי אוויר של בתים יכולים לשרת עוד מגוון לקוחות ומטרות. כך למשל, הם עשויים לשמש עבור הדמיות תלת מימדיות של מבנים מסחריים ופרטיים, לרבות בקנה מידה גדול, ויכולים לשמש ליצירת מצגות קומות, לפיקוח אחר בנייה מטעם רשויות מוניציפאליות, ועוד. לפרטים נוספים על תצלומי אוויר של בתים ולהזמנת שירותי חברתנו, פנו אלינו בטלפון 077-3459805.

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: