צילום רחפן מחיר

  • תצלומי אוויר - קיבוץ מעגן מיכאל

מחיר צילום רחפן מקצועי

שירותי לביא תצלומי אוויר בע”מ כוללים גם צילומי רחפן שמוצעים עבור מחירים הוגנים ותחרותיים, המשתנים בהתאם למאפייני ומורכבות כל פרויקט. חשוב לדעת כי עבור צילום רחפן, מחיר ליום צילומים מכותב על ידי מספר פרמטרים בסיסיים של סוג וטיב הציוד הנדרש, מיומנות כוח אדם, ביטוחים ורישיונות רלוונטיים, ומקצועיות.

 

מקצועיות החברה

גורם עיקרי המשפיע על מחיר צילומי אוויר הינו מידת המקצועיות של החברה. בשוק של ימינו בו רחפנים הפכו למוצר זמין ולא יקר, יש לא מעט חברות חובבניות המציעות שירותי צילום אווירי עבור מחירים זולים במיוחד. אולם בפועל צילום אווירי איכותי הינו תחום מורכב הדורש ידע מעמיק בנושאים רבים. כך למשל, צילום רחפן נדרש בתפעול נכון ובטוח של כלי הטיס, יכולות צילום גבוהות עם מיומנות בהפעלת מצלמות מרחוק, הבנה מעמיקה בעולם הצילום – וידאו וסטילס כאחד, ובדגש על משמעות הצילום מגובה. כל אלו ועוד מאפשרים הפקה מקצועית של צילומי אוויר המתוכננים בקפידה על כל שלביהם באופן יעיל, חוקי ומוצלח.

 

כמו כן, מקצועיות החברה ניכרת באיכות הציוד שהיא מחזיקה, והיותו מתקדם וחדשני. הציוד כולל מבחר כלי טיס, סוגים שונים של מצלמות ועדשות, ציוד לייצוב, מערכות בקרה ועריכה ועוד. את הציוד מפעיל צוות מיומן בעל ידע מעמיק ועדכני בתחום, ובעל יכולת לספק צילומים טובים ומדויקים המותאמים באופן מלא הפרויקט. לכן השקעה בחברה מקצועית מבטיחה קבלת תוצאות צילום בסטנדרטים גבוהים ביותר, שעונים במדויק לצרכי הצילום המבוקשים.

 

צילום מוסדר עם כל הרישיונות והביטוחים הנדרשים

חשוב להבין כי רחפן מוכר בחוק ככלי טיס לכל דבר, המגלם בתוכו סכנות לרכוש ואף לנפש, אשר יכולות לנבוע למשל מתפעול או תחזוקה לקויים. לכן צילומי אוויר עם רחפן נדרשים בביטוחים ורישיונות מתאימים שקבלתם מותנית במצב תקני של הרחפנים ובהפעלתם על ידי גורם מקצועי מוסמך. יש להוציא רישיון הפעלה במרחב אווירי מטעם הרשות לתעופה אזרחית, וכן רישיון של משרד העבודה לשם הפעלה מסחרית אווירית. בנוסף לכך, כל רחפן שאנו מחזיקים נושא כמו כל כלי טיס אחר ברישיון ובמספר כנף. וזה עוד לא הכול: הפעלת חוקית של רחפן גם נדרשת ברישוי מטיס עבור כלי טיס שאינו מאיוש, וכן ביטוחים רלוונטיים מקיפים שכוללים גם ביטוח צד ג’ . את כל הרישיונות והביטוחים האלו עולה כסף להוציא והם מגולמים גם במחיר צילום רחפן.

 

הזמנת צילומי אוויר במחיר כדאי

להזמנת צילומי אוויר מקצועיים במחיר כדאי, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ בטלפון 077-3459805 או במייל info@laviuav.com   .

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: