צילום רחפן

צילום אווירי באמצעות רחפן

חברתנו עושה שימוש בצי נרחב של כלי טייס עבור צילומי אוויר, הכולל בין היתר מסוק, מזל”טים, בלון רחף וכן רחפנים. כידוע, בשנים האחרונות חלו התפתחויות מרשימות בתחום המזל”טים ובכלל זאת ברחפנים, המציעים כיום יותר שעות עבודה, עבודה מדויקת, שליטה מלאה, יכולות נשיאה של ציוד, איזון רב, ועוד. לאור התפתחויות אלו ולאור היתרונות של צילום רחפן אין פלא שכלי זה הפך לכה פופולארי עבור פרויקטים שונים, כגון במדיה והתקשורת ובענף הנדל”ן.

יתרונות ייחודיים של רחפנים

בכל פרויקט צילום ישנם תנאים ייחודיים של גובה נדרש, שטח כיסוי נדרש, מבנים ועמודים הנמצאים בשטח וכדומה. לכן, עבור כל פרויקט יש לעשות שימוש מושכל בכלי טייס הולמים, ולכן אנו מחזיקים צי מגוון של כלים המסוגלים לתת מענה לכל צורך. צילום עם רחפן יכול לספק פתרונות איכותיים ביותר ובעלות נמוכה יחסית לכלי טייס אחרים, בדגש על מספר יתרונות מהותיים. לדוגמא, צילום רחפן בצפון, במרכז או בכל מקום אחר אינו מוגבל מבחינת הגובה שניתן לעבוד בו. אם ניקח למשל אזור עירוני או תעשייתי אשר רוצים ליצור עבורו סרטון וידאו, סיור וירטואלי וכדומה – הרי שהרחפן יכול לרדת עד לגובה הקרקע ומכאן לעלות עד לגבהים של מאות מטרים. זאת בניגוד למסוק או למזל”טים שאינם רחפנים, אשר אובייקטים שונים בגובה נמוך בהחלט מגבילים את תנועתם.

עוד יתרון של צילום אוויר בעזרת רחפן הוא שניתן להגיע עימו למקומות שאינם נגישים לכלים אחרים, ולספק זוויות צילום בלתי שגרתיות ואף בלתי אפשריות באמצעי אחרים. לדוגמא, בצילום אווירי עם רחפן ניתן לקבל זוויות נמוכות המשנות את מימד הגובה השגרתי של צילומי אוויר. כמו כן, ניתן להתקין על רחפנים מקצועיים מצלמות וציוד משוכלל המקנה שליטה מלאה, דבר המקנה צילומים מדויקים ואיכותיים מאוד של וידאו וסטילס. כל זאת, בכלי שעלות תפעולו הינה נמוכה יחסית לאפשרויות אחרות.

כמה דברים שכדאי לדעת על צילומי רחפן

אם אתם שוקלים לבצע צילום אווירי באמצעות רחפן עם גורם מסוים, חשוב שתדעו כי קיימים לא פעם הבדלים משמעותיים ברמה המקצועית. כיום רחפנים הינם מוצר נפוץ למדי שאיננו יקר במיוחד, וישנם לא מעט גורמים חובבנים שיציעו את שירותי הצילום מהאוויר בעלויות נמוכות במיוחד. יחד עם זאת, חשוב להבין כי כל צילום אווירי, לרבות עם רחפן, הינו מורכב ומצריך ידע מעמיק במגוון תחומים. בין היתר, צריך לדעת לתפעל בצורה בטוחה ונכונה את הרחפן, להיות בעל מיומנות גבוהה בתפעול מצלמות מרחוק, להיות בעל הבנה מעניקה בצילומי סטילס ווידאו, וכל זאת כמובן בדגש על צילומים בגובה. על כן, בחרו בתבונה את החברה שעימה תעבדו על מנת לקבל תוצר איכותי המצדיק את ההשקעה ועומד ביעדים והציפיות.

לפרטים נוספים על צילום אווירי באמצעות רחפן ולהזמנת שירותי חברתנו, פנו אלינו בטלפון 077-3459805.

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: