צילום רחפן

  • תצלומי אוויר לחברות נדלן

חברה מקצועית לצילומי רחפן

נדרשים למפעיל רחפן עבור צילום אווירי של בנייני מגורים? מבקשים צילום אוויר ברחפן של העסק עבור סרטון תדמית? מעוניינים ברחפני צילום להפקות מדיה ותקשורת? כדי לזכות בצילומי רחפן איכותיים שעונים במדויק לדרישות שלכם, חשוב להיעזר בחברה מקצועית ומנוסה בתחום. עם חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ תזכו בשירות מקצועי מתקדם, המותאם אישית לצרכים הספציפיים שלכם, עם יחס אדיב וקשוב.

 

חברה מובילה בענף

חברת לביא הינה מהגדולות והמובילות בענף צילומי אוויר באמצעות רחפן ומטוס. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי אמיתי לביא מתוך רצון להצעיד תחום זה קדימה, ולתת שירות נעים ואישי לכל לקוח. לשם כך החברה מחזיקה בצי של מתקדם של רחפנים נושאי טכנולוגיה חדשנית ביותר

 

המופעלים על ידי צוות מיומן ואחראי שפועל באווירה חמה ומשפחתית. מאז הקמתה של החברה ועד היום נהנו משירותיה שורה ארוכה של לקוחות מכל מגזרי המשק, לרבות חברות נדל”ן, רכבת ישראל, רשות העתיקות, לקוחות פרטיים ועוד.

 

כל סוג של צילומי אוויר

המקצועיות של חברת לביא באה לידי ביטוי ביכולת לספק מענה לכל סוג של צילום רחפן נדרש. בין היתר החברה מספקת את השירותים הבאים:

  • צילומי נדל”ן- החברה מספקת צילומי אוויר מדויקים עבור נכסי נדל”ן קיימים או עבור הדמיות וירטואלית של פרויקטי בניה עתידיים. כמו כן צילומים אלו מסייעים לעקוב בזמן אמת אחר התקדמות עבודות בניה בשטח.
  • תשתיות – צילומים לצורכי תכנון או מעקב של תשתיות, כמו כבישים או מסילות רכבת.
  • מדיה- צילומי אוויר עבור כתבות, פרסומות, סרטים וסרטונים שונים, וכן צילומים בזמן אמת לערוצי החדשות השונים בארץ ובעולם.
  • צילומים לסרטוני תדמית- צילומים התורמים למיתוג עסקים עבור הצגת העסק או פרויקטים מהאוויר, או עבור צילומי נוף וצילומים נוספים התורמים לתדמית החברה.
  • חקלאות- צילומי אוויר מרחפן שבודקים ועוקבים אחר פעילויות חקלאיות שונות כמו ניטור מערכות השקיה, או מצלמות אינפרא אדום לאיתור מזיקים.
  • איכות סביבה- בין היתר עבור מעקב בזמן אמת אחר מחדלים שונים הגורמים לזיהום הסביבה.
  • מחקר ומעקב- החברה מספקת פתרונות צילום אוויר מתקדמים לצורכי מחקר ומעקב של אקדמיות, עמותות, רשויות מקומיות, רשות הטבע והגנים, רשות העתיקות ועוד.
  • עוד מגוון שירותים- לרבות צילומים פנוראמיים, מיפוי אווירי, סיורים וירטואליים ועוד.

 

לצילומי אוויר ברחפן

להזמנת שירות מקצועי של צילומי אוויר ברחפן, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ בטלפון 077-3459805 או במייל info@laviuav.com   .

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: