צילום 360 מעלות

  • תצלום אוויר 360/720

סיור וירטואלי – צילום 360 מעלות

חברתנו מתמחה בכל סוגי צילומי האוויר, לרבות צילום פנורמי 360 מעלות מהאוויר הנדרש על ידי לקוחות שונים לצילום נוף נשקף, פנורמות וסיורים וירטואליים. ברשות החברה צי מתקדם וחדשני של כלי טייס וציוד צילום משוכלל המופעלים על ידי מטיסים מקצועיים ומיומנים ביותר. הדבר מתבטא ביכולת לספק מענה מקיף ושלם לכל צורך, לרבות עבור צילום ב 360 מעלות, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

 

כמה מילים על צילום 360 מעלות

כאשר מדברים על צילום 360 מעלות לאתרים שונים מתכוונים למעשה לסדרה של תמונות שנלקחו ברצף. מדובר בתמונות שצולמו לכל הכיוונים המקיפים את האתר שאותן לוקחת תוכנה ייעודית ומחברת, כך שנוצר עיגול שהצופה יושב במרכזו. כעת, באמצעות התוכנה יכול הצופה לזוז עם חיצים שמאלה וימינה וכך לראות את האתר, המבנה, הנוף וכדומה כאילו הוא בעצמו נמצא בגובה רב ומסתובב לכיוונים הרצויים. כך מתקבלת תמונה מקיפה ומדויקת המאפשרת חוויית צפייה ממשית דרך המסך וממעוף הציפור, וניתן לסרוק את האזור עבור מטרות שונות שעליהן נדבר בהמשך. יש לציין כי קיימים גם צילומים פאנורמיים של 720 מעלות, אשר מבוססים על אותו העיקרון. ואולם ההבדל הוא שבתוצר הסופי הצופה יכול לסקור את האזור לא רק לצדדים, אלא גם למעלה ולמטה. חברתנו אמונה הן על ביצוע הצילומים עצמם והן על יצירת התוצר השלם המגיע אל הצופים.

 

לאילו צרכים משתמשים בצילום 360

צילום וידאו 360 או בכל טכניקה אחרת, משמש בעיקר עבור סיורים באתרים שונים. כך לדוגמא, ניתן ליצור סיור וירטואלי בצילום 360 של נכסים המיועדים למכירה בפרויקט נדל”ן כזה או אחר. באמצעות הטכניקה הזאת אנו מייצרים כלי שיווקי שמאפשר להמחיש את הנכס המדובר מזוויות מבט שונות, לרבות את הנופים הנשקפים מהקומות השונות בבניין. במהלך צילום 360 רחפן יכול גם לצלם קרקעות, חללים ומתחמים שונים, לרבות מתחמים ואזורים ציבוריים, מסחריים ונופים. כך לדוגמא, ניתן ליצור צילומי פנורמה וסיורים וירטואליים של טיילת בעיר, של בניין עירייה, של בית מלון, של חוף הים, של אזור עסקים, אזור תעשייה וכיוצא בזאת. בכל מקרה, התוצאה היא מרהיבה ומדמה בצורה מציאותית ביותר את נקודת המבט המתקבלת מגבוה עם תצפית של 360 מעלות על הסביבה, דבר התורם בין היתר למיתוג המקום, למשיכת לקוחות פוטנציאליים, למתן מידע על נכסים ואזורים מסוימים, וכן לתדמית החברה והפרויקט המעניקים את הסיור הוירטואלי כשירות.

 

לפרטים נוספים על צילום פנורמי 360 מעלות מהאוויר ולהזמנת שירותי חברתנו, פנו אלינו בטלפון 077-3459805.

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: