צילומי אוויר הפכו בשנים האחרונות מאוד פופולריים בעקבות מספר שירותים שהתפתחו רבות בתחום צילומי אוויר.

התחום בו צילןמי אוויר הפכו להיות חלק מרכזי במערך השיווק הוא תחום הנדל”ן בכלל ושיווק דירות במגדלי יוקרה בפרט. הלקוח היום רוצה לראות בעיניים את הנוף שהוא ייראה מבעת לחלון הסלון. בלי זה הוא יכול גם לגור המרתף. מכיוון שהדירות האלו מיועדות לרוכשים שהממון מצוי בכיסיהם, היזמים והקבלנים משקיעים בנושא הזה רבות. הדמיות הפנים של הדירה ילוו ברקע על ידי צילום הנוף המדוייק שייראה רוכש הדירה. לצורך כך אנחנו מבצעים צילומי אוויר מגובה הדירה המשווקת וצילומי אוויר אלו מוטמעים בתוך הדמיות הפנים של הדירה. הדיוק בגובה חשוב כאן ביותר ולכן חברות רבות פונות אלינו על מנת שנפיק להם את צילומי האוויר וזאת לאור העובדה שאנחנו ידועים כמדוייקים מאוד.

צילום אווירי - הדמיות פנים

בהדמיות החוץ הדיוק אמנם פחות חשוב, אבל צילומי אוויר יפים ברקע הבניין הופכים את המיזם לאטרקטיבי ושיווקי.

תחום נוסף בו אנחנו מבצעים צילומי אוויר באופן קבוע הוא מעקב תשתיות. אנחנו מבצעים צילומי אוויר לחברות הבונות שת קווי הרכבת העתידיים של מדינת ישראל. הפרוייקט המרשים ביותר שבו אנחנו מבצעים מעקב הוא פרוייקט קו הרכבת המהירה לירושלים. צילומי אוויר של הגשר הנבנה עכשיו בכניסה לעיר לאחר הסופה שהייתה בדצמבר 2013 מאתרים את שומרי המסך של חברת הקבלן של רכבת ישראל. זהו אולי המיזם היקר ביותר אותו אנחנו מלווים וכמובן שאנחנו מקווים שיושלם מהר, שתהיה רכבת מהירה לירושלים ואנחנו נתפנה לפרוייקט הבא שלנו.

snow-1

מעקב נוסף שלנו הוא תחנת הכוח ההולכת ונבנית במפעלי ים המלח. תחנה ידידותית לסביבה שתפעל על גז ותדגים את חוסר התלות שלנו במקורות אנרגיה ממדינות אחרות, זאת לאחר שקו הגז ממצרים חדל לפעול והתחנה תקבל גז ממקורות ישראלים – קידוחי תמר.

מדיה הוא התחום השלישי בנפח העבודה שלנו. צילומי אוויר לתקשורת מהווים לעיתים תמונה חיונית על מנת להעביר את תוכן הכתבה. כך למשל ביצענו צילומי אוויר לידיעות אחרונות עם פתיחת מחלף גולני. עבודה נוספת לדוגמא היא עבודה שביצענו לחדשות ערוץ 2 לכתבה בנושאי השתלטות על חופים על ידי מסעדות ויזמים פרטיים.

 

 

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: