צילומי תשתיות

  • צילום אווירי קו הרכבת החדש לירושלים

מתמחים בהפקת סרטונים לענף הבנייה עם צילומי גובה

חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ מתמחה בהפקת סרטונים לענף הבנייה עם צילומי גובה מקצועיים. לחברה יש את הידע, הניסיון, כלי הטיס , ציוד צילום וכח אדם הדרושים להפקת קשת רחבה של צילומים לחברות נדל”ן, קבלנים, יזמים פרטיים, משרדי תיווך, שמאים ועוד. כל זאת עבור מגוון סוגי הפקות של צילומים בגובה לרבות מעקב אחר התקדמות פרויקטי בנייה, צילומי תשתיות, צילום שטחים למכירה, צילומי סטילס, צילומי וידאו, צילומים לסרטונים תדמית, לסרטוני הדמיה וירטואליים פנים וחוץ, סרטוני מכירות, לתיעוד תמ”א 38 ועוד.

 

צילומי אוויר בענף הבנייה

אחד הענפים בהם קיים ביקוש רב לצילומי אוויר שחברתנו מספקת הינו ענף הבניה. צילומים אלו מספקים מענה למגוון גורמים וצרכים, החל משלבי תכנון פרויקטים, מעקב אחר ביצועם ועד לשיווקם, פרסומם ומכירתם. יש לחברתנו אמצעים לביצוע סוגים שונים של צילומים מותאמים לצורכי כל פרויקט, כדוגמת צילומי סטילס, וידאו, צילומים פנוראמיים, מיפוי אורטופוטו, צילומי תלת מימד בשלוש מאות שישים מעלות להדמיות וסיורים וירטואליים ועוד.

 

צילומים מקצועיים ואיכותיים

אנו מספקים ללקוחות בענף הבניה צילומים מקצועיים ואיכותיים בגובה, הכוללים פורמט וידאו באיכות Full HD שיוצר צילומים מוחשיים באיכות גבוהה ביותר. הצילומים עצמם מבוצעים בעזרת כלי טיס מתקדמים שונים, ממסוקים ועד רחפנים, על ידי צוות מיומן ואחראי של מטיסים וצלמים, בעל תודעת שירות גבוהה ביותר.

 

דוגמאות לפרויקטים של החברה

לחברתנו יש ניסיון עשיר בצילומים בגובה והפקת סרטונים בענף הבנייה כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • הפקת סרטון תדמית- צילומים שביצענו לחברת נדל”ן אנטוקולסקי שטרוק עבור פרויקט עתידי וכחלק מסרטון תדמית, במטרה להמחיש את מיקומו האטרקטיבי של האתר. הצילומים בוצעו באמצעות רחפן באיכות 4K! וסיפקו מגוון מראות של השטח מגבהים ונקודות מבט שונות.
  • הדמיות פנים- צילומי אוויר אופקיים שכללו צילומי סטילס עבור פרויקט יוקרה בתל אביב  של חברת david promenade, עבור שני מגדלים למגורים וכבית מלון. הצילומים נועדו להשתלב בהדמיות פנים, כחלק מהנוף הנשקף מחלונות ומרפסות קומות שונות של שני המגדלים.
  • פרויקט מגורים בכרמל- צילומים שנערכו בזיכרון יעקב עבור חברת שיכון ובינוי, של פרויקט מגורים גדול ומרשים “חלומות זיכרון יעקב”.

 

הזמנת צילומי אוויר לענף הבנייה

להזמנת צילומי אוויר לענף הבנייה, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת לביא תצלומי אוויר בע”מ בטלפון 077-3459805 או במיילinfo@laviuav.com  .

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: