תצלומי אוויר

  • תצלומי אוויר - תיעוד פרוייקטים

צילומי אוויר לעסקים

הלקוחות העיקריים של חברות צילומי אוויר הינם לקוחות עסקיים, אשר נדרשים לצילומים אלו עבור מטרות וצרכים שונים ( קבלנים, יזמים, מנהלי פרויקט וכו’ ). חברת לביא צילומי אוויר מספקת פתרונות מתקדמים ואיכותיים לצילומי אוויר לעסקים עם התאמה מלאה לכל צורך וסוג של צילום מבוקש.

 

תצלומי אוויר למגוון צרכים עסקיים

חברתנו מבצעת תצלומי אוויר בעזרת מגוון סוגים של כלי טיס, עם ציוד צילום מתקדם וסוגים שונים של מצלמות ועדשות המופעלים על ידי צוות מקצועי ומיומן. יכולות אלו מאפשרות לנו לספק מענה בהתאמה מלאה לכל צורך וסוג צילום מבוקש על ידי כל גוף וגורם עסקי במשק, בין אם מענף הבניה והנדל”ן, מחקר, חקלאות, תיירות, תקשורת ומדיה, איכות סביבה, ענפי הנדסה שונים, עסקים קטנים, חברות מפעלים, רשתות מזון ועוד. כך למשל, אנו מספקים לעסקים את תצלומי האוויר הבאים:

 

  • צילום פנורמי: תצלום פנורמי (מהאוויר ובכלל) הינו צילום של מספר תמונות מנקודה אחת למספר כיוונים. צילום פנורמי 360 מעלות זהו צילום שמבוצע כשהמצלמה נמצאת במיקום יחיד במרחב וכל תמונה שנלקחת מצלמת לכיוון אחר תוך שמירה על חפיפה בין צילום לצילום. (לאחר מכן התמונות מחוברות ע”י תוכנה ייעודית לתמונה אחת פנורמית).
  • צילום אוויר פנורמי משמש לרוב לצורך צילום הנוף הנשקף מבניינים העומדים להיבנות.
  • צילום-סיור וירטואלי: אנו מספקים צילומים לסיורים וירטואליים בהם יכול הצופה לפנות לכל מקום בכל זווית מבוקשת, לצדדים ולמטה או למעלה, וכך לראות את הנוף הסובב אותו.
  • צילומי אוויר וידאו- לצד צילומי סטילס אנו גם מפיקים צילומי אוויר בוידיאו שהינם איכותיים ומקצועיים, ומתאימים למגוון צרכים לרבות הדמיות, סרטוני תדמית, פרסומות ועוד.
  • צילומים נוספים- לרבות צילומים אופקיים, אנכיים, אלכסוניים, צילומי אורתופוטו, צילומי פרסומות, צילומי מחקר, הדמיות, צילומים בזמן אמת וכדומה.

 

לשירותי צילום אוויר לעסקים

לשירותי צילום אוויר לעסקים ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם לביא תצלומי אוויר בטלפון 077-3459805.

תגיות:
עוד מהפרויקטים שלנו: