סיור וירטואלי “בועה” 720 מעלות – לצפיה לחץ כאן

 

צילום סיור וירטואלי

בלביא צילומי אווירי מתמחים בצילום סיור וירטואלי של שלוש מאות שישים מעלות פנוראמי. זאת באמצעות ציוד צילום ומחשוב מתקדם ועם צי של כלי טיס מקצועיים המופעלים על ידי צוות מיומן ואחראי. הסיורים מיועדים למגוון צרכים, לרבות צרכי חברות נדל”ן כהדמיות ריאליות של סביבות מגורים המשתנות בהתאם למיקום הצופה, הקומה והזווית בה הוא מסתכל.

 

משמעותו של סיור וירטואלי

סיור וירטואלי הינו מונח לטכניקת צילום היקפית בשלוש מאות שישים מעלות המספקת הדמיות ויזואליות משכנעות. טכניקה זו מעניקה לצופה חוויית צפייה ריאליסטית אקטיבית, עם בחינת אתר ספציפי מכל זווית מבוקשת. כך מרחב נתון מוצג בתלת מימד כאשר משולבים בו מספר צילומים פנוראמיים, ואפשר לשלב אלמנטים אינטראקטיביים שונים כמו ניווט במרחב, חלונות קופצים, גלריות, תפריטים ועוד.

 

כלי יעיל ואפקטיבי

יש לנו את היכולות המקצועית להפיק סיורים וירטואליים באיכות גבוהה ביותר, מותאמים לצרכי הלקוח ומספקים לצופה חוויה שלמה של מקום ספציפי. סיורים אלו מעניקים תוספת חשובה התומכת באופן ישיר במכירות החברה ובשיפור תדמיתה. ניתן להציגם באמצעים שונים במשרדי החברה, באתר שלה, באפליקציות לסמארטפון, בנקודות מכירה, תערוכות, ירידים ועוד. בין היתר הסיור הוירטואלי נדרש עבור חברות נדל”ן לשיווק ומכירת דירות ונכסים. כמו כן הוא מבוקש על ידי אולמות וגני אירועים, בתי מלון, צימרים ווילות נופש, מוסדות חינוך, לצורכי מחקר ולימוד, להצגת אתרי תיירות וארכיאולוגיה ועוד.

 

להפקת סיור וירטואלי

להפקת צילום סיור וירטואלי ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם לביא תצלומי אוויר בטלפון 077-3459805 .

עוד מהפרויקטים שלנו: